niebieskie zaproszenia slubne

WZÓR: Dusty Blue 6,90 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
21 x 14,5 cm

Papier:
biały ze strukturą, klejony  na tekturze  introligatorskiej, grubość zaproszenia to prawie 2 mm ! 🙂

W cenę wliczone są:
zaproszenie, koperta niebieska, wstążka

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki czcionek, zmiany koloru nitowania na złoty, czy zmiany koloru wstążki

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

 

Ślub w kolorze Dusty Blue
Myśląc o ślubie w kolorach Dusty Blue od razu na myśl przychodzą mi takie skojarzenia jak: mgiełka, delikatność, eteryczność, natura, boho.
I w takim klimacie chcieliśmy utrzymać naszą papeterię ślubną. Miała  być eteryczna z delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci pastelowego niebieskiego.
Jest to szalenie ważne, ponieważ w przypadku wesela w kolorze Dusty blue  papeteria ma być jedynie uzupełnieniem dekoracji, ma być DELIKATNA, a nie grać pierwsze skrzypce.
Jeśli będziesz się trzymała tego założenia, przekonasz się jak zniewalająco może wyglądać twój ślub w odcieniach niebieskiego.
 
(w naszym artykule na temat ślubu w kolorze dusty blue znajdziesz wiele praktycznych informacji i podpatrzysz jakie elementy aranżacji możesz wykorzystać u siebie na weselu – przejdź do artykułu)
Romantyczny minimalizm

W naszej kolekcji zaproszeń Dusty Blue postanowiliśmy połączyć minimalizm z romantycznością. Dlatego też zaproszenie ma najprostszy z możliwych formatów – jest jedno kartkowe oraz wykonane na białym papierze

Detale – diabeł tkwi w szczegółach

Ale skupmy się na detalach, ponieważ różnorodność materiałów, robi w tym niebieskim zaproszeniu cały efekt.Specjalnie nie użyliśmy papieru gładkiego, nasz ma delikatną strukturę, która wręcz idealnie koresponduje z akwarelowym mazakiem na przodzie zaproszenia.  Aby dodać projektowi nieco nowoczesności w lewym górnym roku dodaliśmy srebrny nit, który fajnie połyskuje i znacząco zwiększa estetykę zaproszenia. W celu zaakcentowania delikatnego charakteru papeterii przez nit przepuściliśmy szyfonową szarą wstążkę, która zwisa po drugiej stronie zaproszenia. W przypadku tej wstążki macie wiele opcji: Możecie ją zostawić, zmienić jej kolor, zawiązać ją na kokardę, lub jeśli wstążek nie cierpicie, po prostu ją wyjąć – będzie bardziej nowocześnie.

Grubas w dużym formacie
Zaproszenie z serii Dusty blue to nie świstek papieru! Co to, to nie! Ma ono prawie 2 mm grubości!  (zerknij na linijkę ile to jest, będzie Ci łatwiej odzwierciedlić jego grubość. ) Jest więc sztywne i trwałe, ale zarazem lekkie, dzięki połączeniu papieru z wysokiej jakości tekturą introligatorską.  Dodatkowo format. To nie zaproszenie w wersji mini , a raczej MAXI, ponieważ jego wymiary to 14,5 x 21 cm! (dla łatwiejszego wyobrażenia –> format kartki a4 złożony na pół ;))
Od koloru do wyboru

Ale uwaga! papeteria ślubna z serii Dusty Blue nie musi być niebieska. Możemy ją dla Was modyfikować kolorystycznie tak, aby wpisała się w Wasz ślub i kolor przewodni. A warto tę opcję rozważyć, ponieważ wzór jest na tyle uniwersalny, że spełni swoją rolę w każej aranżacji

Do zaproszeń możecie domówić również pozostałe dodatki ślubne ( m. in. winietki, zawieszki, numerację stolików, księgę gości, bileciki z podziękowaniem, table plan, tablice powitalną)

 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA