wesle w kolorze niebieskim blado niebieskim dusty blue artirea

DUSTY BLUE: KOLOR PRZEWODNI TWOJEGO ŚLUBU

Szukałaś inspiracji na kolor przewodni swojego ślubu i trafiłaś tutaj? I Bardzo dobrze! Bo za chwilę pokaże Ci w jaki sposób możesz połączyć kolory i elementy dekoracji, aby uzyskać wymarzony efekt wesela w przewodnim kolorze jakim jest niebieski.

Zacznijmy od tego, że niebieski niebieskiemu nierówny.

Oczywiście możesz wybrać bezpieczne rozwiązanie i połączyć, np. kobaltowy kolor z kolorem białym. I to jest okej! Jak najbardziej, bo bazujesz wtedy na kontraście tych dwóch kolorów. Ale uwierz mi warto zaszaleć z kolorem niebieskim i spróbować nieco bardziej rozbudowanych połączeń kolorystycznych dzięki którym wesele będzie bajeczne!

Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie te drobne niuanse robią robotę!

DUSTY Blue w połączeniu z szarościami, kremowym i brudnym różem

Jako pierwsze proponujemy delikatne połączenie mglistego niebieskiego z kolorem szarym i brudnym różem, ewentualnie kremowym. Wszystkie kolory są z delikatnej palety pasteli, dzięki czemu wręcz idealnie sprawdzą się na ślubach utrzymanych w romantyczny, eterycznym stylu z akcentami botanicznymi czy boho. Czyli najmodniejsze trendy tego sezonu!

Źródło: Pinterest
 
Wystrój stolików

Idealnie byłoby gdybyś na stołach weselnych położyła obrusy w kolorze dusty blue. Dzięki temu w prosty sposób zaakcentujesz kolor przewodni, a zagrywka ta zrobi całe tło dla pozostałych dekoracji. W ten sposób będzie Ci po prostu łatwiej trzymać się koloru przewodniego

wystrój sali weselnej w kolorze niebieskim Artirea
Źródło: Pinterest

Prawdopodobnie jednak wybrany przez Ciebie lokal nie będzie miał obrusu w tym kolorze 🙁  Warto więc pomyśleć, np. nad zakupem tkaniny, która posłuży jako obrus w kolorze dusty blue. Jeśli jednak nie chcesz kupować tkaniny, a sala weselna nie ma obrusu w tym kolorze, zamień go, np. na bawełniane serwetki w kolorze niebieskim, które genialnie zgrają się z białymi, szarymi czy granatowymi talerzami,  na których umieścisz np. gałązkę eukaliptusa wraz z delikatną winietką.

wesle w kolorze niebieskim blado niebieskim dusty blue artirea
Źródło: Pinterest
Florystyka

Z mglistym niebieskim pięknie będą się komponowały białe kwiaty i zielone gałązki. Radzimy, aby w tym wypadku zielone gałązki (np.eukaliptusa) dominowały nad białymi kwiatami, które mają być jedynie ciekawym akcentem. Piękne połączenie to anemony, sukulenty i gałązki eukaliptusa. Dla urozmaicenia możecie gdzie nie gdzie w bukiet wpleść kolor różowy. Pamiętaj aby w bukiecie znalazły się kwiaty podobne do tych, które będą na sali weselnej.

białe kwiaty na wesleu liście eukaliptusa
Źródło: Pinterest
kolor przewodni wesela niebieski
Żródło: Pintersst
błętitny kolor na ślubie dusty blue
Źródło: Pinterest
Nie przesadzaj z nadmiarem dekoracji, ale baw się różnymi formami!

W aranżacji nie bój się wykorzystać elementów z recyklingu, np. przezroczystych lub niebieskich butelek czy wazonów, w których umieścisz zielone gałązki lub kwiaty. Testuj różne formy, ale trzymaj się swojej palety barw!

Zaproszenia ślubne i pozostała papeteria ślubna

Zadbaj o to, aby papeteria ślubna i zaproszenia ślubne utrzymane były w delikatnym stylu – najlepiej łączącym biały i niebieski kolor. W przypadku wesela w kolorze Dusty blue  papeteria ma być jedynie uzupełnieniem dekoracji, ma być DELIKATNA, a nie grać pierwsze skrzypce.

DRESS CODE dla gości

Jeśli jesteś perfekcjonistką i chcesz, aby goście swoim strojem także podkreślili kolorystykę wesela, możesz na dole zaproszenia wpisać swoje preferencje co do dress code i poprosić gości o to aby wybrali  ubiór w kolorze jasnoniebieskim, różowym, kremowym czy szarym.

sukiena w kolorze dusty blue
 Źródło: Pinterest

 

 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA