bialo niebieskie jednokartkowe akwarelowe zaproszenia slubne dusty blue blekitne delikatne artirea

WZÓR: Dusty Blue

Wymiary zaproszenia:
21 x 14,5 cm

Papier:
biały ze strukturą, klejony  na tekturze  introligatorskiej, grubość zaproszenia to prawie 2 mm ! 🙂

W cenę wliczone są:
zaproszenie, koperta niebieska, wstążka

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki czcionek, zmiany koloru nitowania na złoty, czy zmiany koloru wstążki

 

Ślub w kolorze Dusty Blue
Myśląc o ślubie w kolorach Dusty Blue od razu na myśl przychodzą mi takie skojarzenia jak: mgiełka, delikatność, eteryczność, natura, boho.
I w takim klimacie chcieliśmy utrzymać naszą papeterię ślubną. Miała  być eteryczna z delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci pastelowego niebieskiego.
Jest to szalenie ważne, ponieważ w przypadku wesela w kolorze Dusty blue  papeteria ma być jedynie uzupełnieniem dekoracji, ma być DELIKATNA, a nie grać pierwsze skrzypce.
Jeśli będziesz się trzymała tego założenia, przekonasz się jak zniewalająco może wyglądać twój ślub w odcieniach niebieskiego.
 
(w naszym artykule na temat ślubu w kolorze dusty blue znajdziesz wiele praktycznych informacji i podpatrzysz jakie elementy aranżacji możesz wykorzystać u siebie na weselu – przejdź do artykułu)
Romantyczny minimalizm

W naszej kolekcji zaproszeń Dusty Blue postanowiliśmy połączyć minimalizm z romantycznością. Dlatego też zaproszenie ma najprostszy z możliwych formatów – jest jedno kartkowe oraz wykonane na białym papierze

Detale – diabeł tkwi w szczegółach

Ale skupmy się na detalach, ponieważ różnorodność materiałów, robi w tym niebieskim zaproszeniu cały efekt.Specjalnie nie użyliśmy papieru gładkiego, nasz ma delikatną strukturę, która wręcz idealnie koresponduje z akwarelowym mazakiem na przodzie zaproszenia.  Aby dodać projektowi nieco nowoczesności w lewym górnym roku dodaliśmy srebrny nit, który fajnie połyskuje i znacząco zwiększa estetykę zaproszenia. W celu zaakcentowania delikatnego charakteru papeterii przez nit przepuściliśmy szyfonową szarą wstążkę, która zwisa po drugiej stronie zaproszenia. W przypadku tej wstążki macie wiele opcji: Możecie ją zostawić, zmienić jej kolor, zawiązać ją na kokardę, lub jeśli wstążek nie cierpicie, po prostu ją wyjąć – będzie bardziej nowocześnie.

Grubas w dużym formacie
Zaproszenie z serii Dusty blue to nie świstek papieru! Co to, to nie! Ma ono prawie 2 mm grubości!  (zerknij na linijkę ile to jest, będzie Ci łatwiej odzwierciedlić jego grubość. ) Jest więc sztywne i trwałe, ale zarazem lekkie, dzięki połączeniu papieru z wysokiej jakości tekturą introligatorską.  Dodatkowo format. To nie zaproszenie w wersji mini , a raczej MAXI, ponieważ jego wymiary to 14,5 x 21 cm! (dla łatwiejszego wyobrażenia –> format kartki a4 złożony na pół ;))
Od koloru do wyboru

Ale uwaga! papeteria ślubna z serii Dusty Blue nie musi być niebieska. Możemy ją dla Was modyfikować kolorystycznie tak, aby wpisała się w Wasz ślub i kolor przewodni. A warto tę opcję rozważyć, ponieważ wzór jest na tyle uniwersalny, że spełni swoją rolę w każej aranżacji

Do zaproszeń możecie domówić również pozostałe dodatki ślubne ( m. in. winietki, zawieszki, numerację stolików, księgę gości, bileciki z podziękowaniem, table plan, tablice powitalną)

 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA