zaproszenia slubne eukaliptus

WZÓR: Eukaliptus   4,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone: 10x 14,5 cm

Papier:
tłoczony biały 250 g

W cenę wliczone są:
zaproszenie rozkładaneze sznurkiem i kolorową kopertą

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Panny młode pokochały liście eukaliptusa! Z powodzeniem znajduje on honorowe miejsce w głównym bukiecie ślubnym  oraz na sali weselnej – w aranżacji florystycznej. Jest on idealny jeśli chodzi o wesele utrzymane w stylu greenery, botanical czy rustic, dlatego też nie mogło go zabraknąć w naszych zaproszeniach ślubnych.

Eukaliptus, greenery oraz botanical w papeterii ślubnej

Zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa bezpośrednio nawiązują do stylu botanical. Oczywiste jest więc, że w naszej kolekcji użyliśmy naturalnych materiałów w postaci grubego lnianego sznurka oraz koperty w neutralnym szarym kolorze. Wybór tłoczonego papieru także nie był przypadkowy, ponieważ dzięki delikatnej fakturze jeszcze bardziej podkreślmy ekologiczny charakter zaproszeń i uroczystości. Zdecydowaliśmy się na delikatną grafikę z akwarelowym eukaliptusem, która nie przytłacza projektu, a nadaje mu jedynie subtelności

winietki i zawieszki z eukaliptusem

Zdajemy sobie sprawę, że każde z Was będzie miało inny wystrój sali weselnej. Dlatego też oferujemy Wam winietki i zawieszki w różnych wersjach. Z podklejeniem lub bez. Winietki i zawieszki z podklejeniem z szarego papieru sprawdzą się świetnie w przypadku białych obrusów oraz  kiedy będziecie chcieli mocniej zaznaczyć kolor przewodni. Natomiast delikatne winietki i zawieszki w całości wykonane na białym papierze będą świetnym elementem na stołach z ciemnymi obrusami, lub białymi (jeśli chcecie pójść w minimalizm, okraszony jedynie nutką zieleni)

menu weselne z eukaliptusem

Menu weselne z motywem eukaliptusa jest stojące, składane. Utrzymane jest w delikatnej stylistyce. Możemy wykonać także menu pojedyncze, które umieścicie na talerzu każdego z gości.

Eukaliptus na eleganckim weselu

Staramy się aby nasza papeteria była uniwersalna i sprawdziła się na uroczystościach w różnym stylu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyście ekologiczny sznurek zamienili, np na sznurek w kolorze złota lub srebra. Dzięki temu nadacie tej kolekcji więcej elegancji, dzięki czemu się ona również na weselu eleganckim, lub w np. w stylu Rustic glam.

 

 

 

 
 
 

m

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA