zaproszenia slubne sloneczniki

WZÓR: SUNFLOWER   5,70 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone: 10,5 x 14,8 cm

Papier:
Metalizowany złoty 250 g, ecru, gładki 250 g

W cenę wliczone są:
zaproszenie jedno kartkowe, granatowa koperta, wklejka do koperty

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, ogólnej kolorystyki zaproszenia oraz zmiana koloru uszlachetnienia druku.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Słoneczniki na ślubie

Ślub późnym latem i wczesną jesienią to genialny moment, aby w dekoracji użyć słoneczników. Ich piękna słonecznie żółtą barwa i nieco rustykalny klimat ociepli każde wnętrze. Kolor słoneczników pięknie łączy się z czernią, ecru, bielą, granatem, butelkową zielenią i bordo. Dlatego też motyw przewodni w postaci  słoneczników wygląda rewelacyjnie w aranżacjach ślubnych i z pewnością zostanie bardzo ciepło przyjęty przez gości weselnych.

Zaproszenia ślubne słoneczniki

Staramy się, aby każda nasza papeteria ślubna była uniwersalna, tak abyście mogli ją śmiało wykorzystać w przeróżnych aranżacjach. W przypadku zaproszeń ślubnych w słoneczniki postawiliśmy na akwarelową grafię, którą skontrastowaliśmy z granatem i rozświetliliśmy złotymi elementami. Słoneczniki same w sobie kojarzą się z sielskim klimatem, dlatego aby nadać nieco bardziej elegancki charakter całemu projektowi zastosowaliśmy uszlachetnienie druku złotą folią.
 

Winietki, zawieszki, menu i numeracja

Cała papeteria się uzupełnia, jeśli zdecydujecie się na komplet, będzie on pięknie zdobił Wasze stoły. Zarówno przy obrusach białych jak i granatowych. Winietki to klasyczne złożone na pół bileciki wykonane na papierze ecru z grafiką słoneczników. Tutaj nie ma zaskoczenia, jednak mamy dl was alternatywę. Możecie połączyć winietkę wraz z jedno kartkowym menu, którą położycie, np na złotym pod talerzu. W tym wypadku do menu za pomocą złotych nitów przymocowany jest bilecik z granatowego papieru z imieniem i nazwiskiem gościa.

Przy numeracji nie chcieliśmy kombinować, prawdopodobnie stanie ona obok bukietu, dlatego, wykonaliśmy je na granatowym papierze ze złotą numeracją.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA