morskie zaproszenia slubne

WZÓR: Marine   6,60 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
– największej karty: 10 x 21 cm

Papier:
satynowany matowy 300 g,

W cenę wliczone są:
zaproszenie na 3 kartach (karta główna, karta z 3 dowolnymi zdjęciami, etykieta z imionami)

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Ślub w stylu marynistycznym

Coraz więcej par decyduje się – zamiast koloru przewodniego- podporządkować swoją uroczystość pod jeden, konkretny motyw przewodni.Dzieje się tak, ponieważ coraz chętniej pary chcą zindywidualizować swoją uroczystość.  I takim ślubom mówimy zdecydowane TAK! Jednym z popularniejszych, ale absolutnie nie „oklepanych” motywów jest motyw marynistyczny. W zaproszeniach ślubnych odzwierciedla się on w wykorzystaniu naturalnych materiałów, jak np. Jutowe sznurki, eko koperty, czy rafia. Także kolor ma ogromne znaczenia i w dużej mierze opiera się o stonowaną paletę barw, która kieruje się w stronę bieli, szarości, ale również niebieskiego.

Nowoczesne zaproszenie ślubne w morskim stylu

Papeteria „Marine”, którą mieliśmy przyjemność projektować to połączenie bardzo indywidualnego charakteru przyjęcia, nowoczesności i akcentów marynistycznych. Zaproszenia składa się z 3 pojedynczych kart umieszczonym w niebieskiej kopercie.  Na głównej – szarej karcie – znajdują się informacje dotyczące uroczystości. Drugą karta to zdjęcia Państwa młodych oraz obiektu, którym będzie miało miejsce przyjęcie. NAtomiast trzecia karta to etykieta w beżowym kolorze z imionami Młodych. Całość związana jest jasnym, naturalnym sznurkiem jutowym. Projekt uzupełniają graficzne, marynistyczne elementy w postaci węzłów, muszli, latarni morskiej, czy fal.

Rebus ślubny

Rebusy ślubne od kilku dobrych sezonów święcą triumfy, dlatego tez pojawił się on w tym projekcie zaproszenia. Są one genialną alternatywą dla tradycyjnych wierszyków i dodają waloru estetycznego do szaty graficznej zaproszenia. Ale używajcie ich rozsądnie, ponieważ starsze osoby mogą nie wiedzieć o co dokładnie chodzi w rebusie i wtedy warto przy wręczaniu zaproszeń wytłumaczyć czego oczekujecie poprzez umieszczenie piktogramów:)

 

 

 
 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA