living coral koralowe zaproszenie ślubne otwierane z wstążką kwiatowe artirea folderowe zaproszenie

WZÓR: Living Coral   7,00 zł

Wymiary zaproszenia:
21 x 14,5 cm

Papier:
podstawa: papier ecru metalizowany 250 g,

otwierana baza: papier ecru matowy, gładki 250 g

Istnieje możliwośc wykonania zaproszenia na papierze białym

W cenę wliczone są:
zaproszenie folderowe, wkładka, koperta w kolorze living coral,  wstążka.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki zaproszenia oraz koloru wstążki

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Living Coral – kolor roku 2019!

Od 2000 roku Instytut Koloru Pantone ogłasza kolor roku. Przez dwa dni przedstawiciele z całego świata związani ze standaryzacją kolorów w totalnej tajemnicy i sekrecie wybierają kolor na nadchodzący rok.

W tym toku jest to Living Coral!

 Przepiękny koralowo-brzoskwiniowy odcień, który w branży ślubnej nie jest nowością, bo bardzo często wybieracie zaproszenia w tej kolorystyce .I bardzo dobrze! Living Coral jest radosny i delikatny. IDEALNY NA ŚLUB 

 

Energetyczna koperta w koralowym kolorze + romantyczne zaproszenie ślubne

W naszym projekcie zaproszeń ślubnych postanowiliśmy połączyć energetyczny kolor koperty i romantyczny styl zaproszenia z kwiatowym motywem. Nad tym modelem zaproszenia rozmyślaliśmy długo i myślę, że postawienie na kontrast tych dwóch elementów wyszło całemu projektowi na dobre. Ponieważ bardzo wyrazista koperta, skrywa delikatne, ale nieoczywiste wnętrze. Czyli jest dokładnie tak jak zamierzaliśmy.

Romantyczny motyw kwiatowy w zaproszeniu

Całe zaproszenie ślubne opiera się na jednym motywie kwiatowym, którym są akwarelowe róże w nieco złagodzonym, wyciszonym kolorze living coral.Nie przesadzaliśmy jednak z ich ilością. I tak, na okładce zaproszenia możecie zobaczyć dwa kwiatowe elementy, między którymi wpisaliśmy imiona państwa młodych oraz datę ślubu (to co wpiszecie na okładce jest dowolne). Wewnątrz umieściliśmy kwiatowy pattern, który stanowi tło dla minimalistycznie rozłożonego tekstu.

Folderowe zaproszenie ślubne
Bardzo chcieliśmy, aby to zaproszenie było wyjątkowe i oryginalne. Dlatego też zrezygnowaliśmy z popularnego i wszędzie dostępnego formatu zaproszenia złożonego na pół.
Nasze zaproszenie to zaproszenie folderowe. Po otwarciu, na jego lewej stronie umieściliśmy kieszonkę, w której znajduje się karta na dodatkowe informacje. To co na niej wpiszecie zależy tylko od Was. My postanowiliśmy umieścić na niej informacje dotyczące potwierdzenia przybycia oraz prezentów.
 
Elementy ozdobne w zaproszeniu
Aby podkreślić charakter zaproszenia, ozdobiliśmy go wstążką w kolorze living coral, która jest na stałe przytwierdzona do zaproszenia, dzięki temu nie zsuwa się i wygląda estetycznie. Oczywiście jak zawsze końce naszych wstążek są zakończone, więc się nie strzępią 🙂
Kolejnym elementem jest metalizowany papier w kolorze ecru, który stanowi bazę zaproszenia.
 
Romantyczny ślub z wyrazistym motywem
 
Jeśli więc planujecie ślub w romantycznej scenerii, z dużą ilością kwiatów i mocnym akcentem kolorystycznym, konicznie przyjrzyjcie się temu zaproszeniu bliżej, ponieważ jego forma z pewnością zaskoczy Waszych gości.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA