jesienne zaproszenia slubne bordowe

WZÓR: autumn   6,70 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone: 12 x 17 cm

Papier:
bordowy, gładki 250 g, ecru, gładki 250 g

W cenę wliczone są:
zaproszenie jednokartkowe w folderze z papieru transparentnego, przewiązane złotym sznurkiem, bordowa koperta z ręcznie tłoczonym wzorem, uszlachetnienie grafiki liścia klonu czerwoną połyskującą folią.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, ogólnej kolorystyki zaproszenia oraz zmiana koloru uszlachetnienia druku.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Ślub jesienią

Większość Par marzy o ślubie latem, ponieważ pogoda niemal zawsze dopisze, będzie ciepło, zielono, kwiaty są dostępne „od ręki”- idealne warunki na wesele. Ale, ale… Kochani! Ma to swoje minusy. Jeśli natraficie na temperaturę w okolicach 35 stopni – wy i wasi goście roztopicie się z gorąca. Do tego termin… Często terminu na wakacjach (dostępnego za rok lub dwa) ze świecą szukać. Dlatego, naprawdę NA SERIO rozważcie wzięcie ślubu JESIENIĄ!

Jesienny ślub – kolorystyka

Głównym argumentem przemawiającym ZA! jest – kolorystyka. Jest ona niebywale ciepła i różnorodna. Od burgundu, bordo,czerwieni, pomarańczy, żółci, po granat, bakłażan czy butelkową zieleń. Kolory te przepięknie współgrą ze sobą, dzięki czemu będzie mogli stworzyć naprawdę zachwycającą aranżację, która wydobędzie jesienny klimat i podkreśli charakter uroczystości. Kolejnym plusem jest temperatura, która sprawi, że nie będziecie oblani potem.

 

Jesienne zaproszenia ślubne

W naszych jesiennych zaproszeniach ślubnych postawiliśmy na bezpieczne i bardzo tradycyjne połączenie bordowego papieru z papierem ecru. Zależało nam na prostej nowoczesnej formie, która zostanie urozmaicona nietuzinkowymi elementami.Dlatego też pierwszym z  nich jest uszlachetnienie druku czerwoną, połyskliwą folią, którą nałożyliśmy na liść klonu oraz na imiona gości na winietkach. Kolejnym elementem dekoracyjnym jest przepiękne, RĘCZNIE wykonane tłoczenie na kopercie, numeracji stolików oraz na zawieszkach. Jeśli przyjrzycie się dokładnie zauważycie na nim liście klonu nawiązujące do koncepcji zaproszenia. Aby uzupełnić całość jedno kartkowe jesienne zaproszenie ślubne znajduje się w folderze z papieru transparentnego, który przewiązany został złotym sznurkiem.

Dodatki ślubne (winietki, zawieszki, numeracja) z motywem jesiennym

W tej jesiennej kolekcji papeterii znajdziecie składaną numerację stolików, wykonaną na bordowym papierze, którą zdobi piękne tematyczne tłoczenie. Zawieszki także je posiadają i przewiązane są bordową wstążką (kolor przewiązania możecie dowolnie modyfikować, zamieniając go także na złoty lub srebrny sznurek). Przy winietkach natomiast pozostaliśmy przy gładkim papierze ecru, który przyozdobiliśmy liściem klonu uszlachetnionym czerwoną folią.

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA