zaproszenia slubne gwiazdy

WZÓR: Stars         4,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
większa karta: 11 x  15,4 cm; mniejsza karta: 11 x 7,5 cm

Papier:
biały satynowany, gramatura 350

W cenę wliczone są:
zaproszenie na 3 kartach (jedna większa i dwie mniejsze), złota koperta, złoty sznurek.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki czcionek, zmiany koloru grafiki oraz sznurka na srebrny.

Gwiazdy oraz ramka nie są uszlachetnione złotą folią, jest to zadruk cyfrowy.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

 

Biało-złote zaproszenia ślubne

Biel i złoto to nieśmiertelna kolorystyka ślubna, dlatego ten duet  zawsze wygląda dobrze, w każdej formie. Zarówno w stonowanych eleganckich aranżacjach weselnych jak i w stylistyce pełnej przepychu.
Kontrast pomiędzy bielą i złotem świetnie prezentuje się na zaproszeniach ślubnych i dodatkach weselnych takich jak winietki, zawieszki czy menu.

Złote Gwiazdy jako motyw przewodni ślubu

Motywy przewodnie ślubu są strzałem w dziesiątkę, ponieważ trzymają w ryzach całą aranżację uroczystości. Kiedy wybierzecie już swój motyw przewodni ślubu, to łatwiej będzie Wam zdecydować jakie dekoracje wybrać i na jakie kwiaty się zdecydować, lub jakim kolorem podkreślić swoją uroczystość. Gwiazdy i motyw gwiezdnego nieba to jedna z naszych propozycji. Od jakiegoś czasu jest to bardzo chwytliwy temat.  Jednak zazwyczaj występuje w kolorystyce granatowo-złotej (tak jak w naszej papeterii Sparkle ), gdzie głównym akcentem są kolory, a nie sam motyw gwiazd i gwieździstego nieba. Dlatego w projekcie zaproszeń ślubnych stars główne skrzypce grają oczywiście Gwiazdy oraz kolory biały i złoty.

 

Prostota z odrobiną szaleństwa

Gwieździsty motyw nie musi być infantylny. Niektórym może kojarzyć się z dziecięcymi dekoracjami, ale jeśli wystąpi w odpowiedniej oprawie, potrafi być naprawdę elegancki.Gwiazdy w połączeniu ze złotem i bielą papieru dają elegancki efekt z nutka szaleństwa i nowoczesności, co świetnie sprawdzi na weselach utrzymanych w stylu nowoczesnej elegancji. Dodatkowym atutem jest również pattern brokatowy (grafika imitująca fakturę brokatu), nałożony na grafikę papeterii.

zaproszenia ślubne jedno kartkowe

Zaproszenie wykonane jest na trzech osobnych kartach zadrukowanych jednostronnie. Jest to bardzo modna ostatnio forma zaproszeń, która świetnie sprawdza się przy eleganckich projektach. Karty połączyliśmy złotym sznurkiem, a gotowy plik papeterii znajduje się w złotej kopercie. Aby zbytnio nie przeładować zaproszenia jednym kolorem, dla kontrastu użyliśmy czarnej czcionki.
 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA