WZÓR: Twigs

Wymiary zaproszenia:
14 x 14 cm

Papier:
prążkowany jednostronnie, biały 250 g,

W cenę wliczone są:
zaproszenie, zielona koperta,  srebrny sznurek

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz sznurka (na złoty lub sznurek lniany)

Slow weddings i motyw botaniczny zaproszeń ślubnych

Slow weddings są coraz bardziej na topie. Odbywające się w kameralnych miejscach, z niewielką ilością najbliższych osób. Zabawa upływa na tańcach i niekończących się rozmowach, bo przecież wszyscy się znają <3 Klimat wesela idealny. Często takie uroczystości organizowane są w pięknych obiektach, takich jak stodoły weselne, zimowe ogrody, czy nowoczesne namioty w plenerze. Pary młode potrafią wyczarować sobie niejednokrotnie klimat jak z bajki. Zainspirowani botanicznymi elementami i ręcznie rysowaną grafiką gałązek proponujemy Wam bardzo oryginalne, minimalistyczne w swej formie zaproszenia ślubne.

 

Prostota i stonowana kolorystyka zaproszeń ślubnych

Kolorystyka do jakiej ograniczyliśmy się w tej papeterii ślubnej to biel papier, czerń zadruku i zdecydowany akcent kolorystyczny w postaci butelkowo- zielonej koperty.

Według nas to proste, ale oryginalne zaproszenie ślubne spodoba się szczególnie parom szukającym delikatności, harmonii i porządku w stylistyce zaproszeń ślubnych. To właśnie staraliśmy się osiągnąć dekorując zaproszenie jedynie ciekawą grafiką szkicowanych gałązek, a także elementem rozświetlającym,  jakim jest srebrny sznurek.

Zaproszenie ślubne z kolekcji Twigs nie krzyczy swoją formą, jest proste, delikatne i oryginalne. Ma przekazać Waszym gościom weselnym najważniejsze informacje i być jedynie akcentem na Waszym ślubie.

Minimalistyczne dodatki weselne

Dlatego też w dodatkach weselnych również postawiliśmy na prostotę. Maksymalnie minimalistyczne winietki z imieniem i motywem gałązki sprawdzą się świetnie w przypadku każdej aranżacji, bez względu na to, czy będzie to ślub wiosenny, letni, jesienny czy zimowy.

Podobnie jest w przypadku menu – jedno kartkowego, które można położyć na talerzu każdego gościa (oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania menu stojącego, które przypisane będzie do kilku osób, lub do stolika –  jeśli planujecie stoły okrągłe)

Zawieszki na alkohol są okrągłe z motywem gałązek. Wiszą na butelkach na srebrnym sznurku.

Prostota, elegancja, eko i motyw botaniczny te element przyświecały nam głównie podczas tworzenia tego projektu. Efekt jest naprawdę super i spodoba się wielu osobom, które szukają alternatywy dla krzyczących kolorowych zaproszeń ślubnych 🙂

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA