WZÓR: RUSTIC                             6,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
 17x 12 cm

Papier:
ekologiczny 250 g, écru , mat 250 g

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie, przepaska, sznurek

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Oryginalne, ekologiczne zaproszenia ślubne w rustykalnym stylu.

Główną rolę w eco zaproszeniach i dodatkach ślubnych gra ekologiczny, brązowy papier o gramaturze 250, zielono – różowy motyw kwiatowy oraz niebanalny układ tekstu zaproszenia.

Ponadto rustykalne zaproszenia i dodatki ślubne są urozmaicone naturalnym sznurkiem i elementami ażurowymi na styl wiejskiej serwetki.

Zaproszenie folderowe to jedne z naszych ulubionych. Nie posiadają one koperty, gdyż zastępuje ją złożony folder wewnątrz, którego znajduje się zaproszenie wraz z dodatkową wkładką, na której umieszczone są dodatkowe informacje takiej jak potwierdzenie przybycia, czy prośba o formę prezentów. Folder zamykany jest przepaską w różowe kwiaty, która dodatkowo przewiązana została eco sznurkiem.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA