WZÓR: TAJEMNICZY OGRÓD    5,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
10,5 x 15 cm 

Baza:
papier biały, kreda mat 300 g

Karta główna:
papier transparentny biały, 110g

W cenę zaproszenia wliczone są: 
zaproszenie na dwóch kartach, przewiązane szyfonową wstążką (możliwość dokupienia dodatkowej karty z papieru kredowego – za dodatkową opłatą), granatowa koperta z wklejką

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

 

Kwiatowe, bardzo kolorowe zaproszenia ślubne wykorzystujące papier transparentny.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Tajemniczy ogród to zaproszenia jednokartkowe. Ich głównym motywem są białe kwiaty róży oraz fuksjowe storczyki.

Aby nadać zaproszeniu delikatności wykorzystaliśmy papier transparentny, na którym umieszczone są wszystkie dane. Przygasza on nieco kolorową grafikę. Podobnie jak koperta w kolorze granatowym, która zawiązuje do kolorystyki wykorzystanej czcionki.

Dzięki dekorom umieszczonym na wklejce oraz w treści, zaproszenia ślubne z tej kolekcji zyskują bardzo romantyczny charakter.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyki.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA