WZÓR: BOW          8,50 zł/szt.

Wymiary karty głównej:
20 x 10,5 cm

Wymiary karty dodatkowej:
16 x 8,7 cm

Papier:
gładki, biały, mat 250 g , metalizowany, granatowy i różowy, 250 g 

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– koperta metalizowana, granatowy folder z kokardą, zaproszenie na dwóch kartach. 

UWAGA: zaproszenie można modyfikować kolorystycznie po wcześniejszym kontakcie mailowym (w mailu podajcie kolory jakie Was interesują)

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Granatowe, różowe, eleganckie zaproszenia ślubne.

W projekcie postawiliśmy duży nacisk na jakość materiałów, dlatego też znajdziecie w nim pięknie połyskujący granatowy papier w duecie z metalizowanym delikatnym różem. Tekst zadrukowany jest na białych matowych kartach – dla uspokojenia całości. Zaproszenie ślubne ukryte jest w białej perłowej kopercie o wysokiej gramaturze. Dzięki temu prezentuje się ono bardzo elegancko.

Na to oryginalne zaproszenie ślubne składa się koperta, granatowy folder oraz dwie karty: większa- główna oraz mniejsza – na dodatkowe informacje. Dzięki takiemu połączeniu zaproszenie ślubne jest nowoczesne, ale także eleganckie.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA