ZAPROSZENIA ŚLUBNE GRANATOWE

Kilka tygodni temu napisała do nas Joasia:
Chciałabym prosić o projekt indywidualny zaproszeń weselnych.
Interesuje mnie kolorystyka ciemnego granatu (lub ciemne indygo) ze złotym. Podoba mi się wzór zaproszenia: niebieska hortensja jednak kolor jest zbyt jasny a i kwiaty nie odpowiadają tym, które będą na weselu. Kwiaty, które mogłyby pojawić się to eustoma. Nasze inicjały to J&R.
Jak zapewne wiecie zajmujemy się również projektowaniem zaproszeń specjalnie pod wasze wymagania, tak więc widząc powyższego maila przebieraliśmy stópkami z radości, bo wstępny zarys granatowych zaproszeń ślubnych już kształtował się w naszych głowach.
Po wymianie kilku maili, udało nam się wspólnie doprecyzować wytyczne co do nowego projektu, dzięki czemu mogliśmy przekazać Asi  naszą wstępną „opisową” koncepcję granatowo-złotych zaproszeń ślubnych. Po akceptacji tej koncepcji przystąpiliśmy do projektowania, którego efekty możecie zobaczyć poniżej.
Jest to zdecydowanie jeden z naszych ulubionych wzorów zaproszeń ślubnych, który mieliśmy przyjemność projektować.
Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
SPECYFIKACJA:
Wzór: Bloomy
Wymiary zaproszenia po złożeniu: 14 x 14 cm
Zaproszenie: papier satynowany matowy biały w 100% zadrukowany na granatowy kolor, wklejka biała – papier matowy biały 250 g
 
 
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie (wkładka do zaproszenia dodatkowo płatna- szczegóły w cenniku, który przesyłamy na maila)
– koperta granatowa ( istnieje możliwość wyboru innego koloru, po wcześniejszej konsultacji)
 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE GRANAT + ZŁOTO

Zaproszenia ślubne Granatowe znajdują się w granatowej kopercie. Całość rozświetla złota satynowa wstążka, którą przewiązane jest zaproszenie. Zależało nam, aby wstążka była grubsza niż w zaproszeniu niebieska hortensja. Tak aby mocno odznaczała się, kiedy zaproszenie znajduje się w kopercie. Dzięki temu otrzymaliśmy piękny kontrast pomiędzy granatem i złotem, który już na etapie wręczania zaproszeń „zdradza” gościom kolory przewodnie ślubu.

 
 
 
granatowe zlote zaproszenia slubne eleganckie nowoczesne oryginalne ze wstążką artirea

 

 

Więcej wpisów "Granatowe":

PIWONIE

WZÓR: PIWONIE    3,80 zł/szt Wymiary: 14 x 14 cm, kolor papieru użyty w projekcie: biały, ecru kolor wstążki użyty w projekcie:

Przeczytaj więcej »

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA