WZÓR: ALOHA!

Wymiary zaproszenia:
17 x 12 cm

Papier:
gładki, biały, mat 250 g; turkusowy, metalizowany 290g

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na głównej karcie z turkusowym podklejeniem, wkładka RSVP, przepaska, koperta biała. 

Kolejne kwiatowe zaproszenia ślubne. Ich głównym motywem są tropikalne rośliny oraz kwiaty w intensywnych kolorach Dominujące kolory to turkusowy, szmaragdowy, zielony, fuksja, żółty oraz czerwony. Soczyście prawda?

Oprócz ślubów w tropikalnym stylu sprawdzi się on również na weselu nie wykorzystującym tego motywu. W tym wypadku głównym elementem przewodnim będą właśnie kolory.

Wzór zaproszenia jest już mocno dominujący – tu nie ma dyskusji. Dlatego oczywiste dla nas było, żeby zaproszenie musi być jedno kartkowe, proste, którego forma nie spowoduje zamętu. Do tego wkładka (na RSVP i informacje o prezentach) w formie prostokąta z tropikalnym patternem na odwrocie.

Jednak aby nadać tej oryginalnej papeterii ślubnej więcej szlachetności wykorzystaliśmy świetny połyskujący, turkusowy papier o gramaturze 290, który nie tylko usztywnia całość, ale także pięknie podkreśla jeden z kolorów dominujących zaproszenia.

Zaproszenie przepasane jest wstążką z dekoracyjnym kwadratem, na którym zastosowano uszlachetnienie szmaragdową folią. Podobnie zostały uszlachetnione imiona i nazwiska młodych na zaproszeniu. W tym wypadku wykorzystaliśmy czerwoną folię.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA