ALOHA! NOWY, TROPIKALNY, SOCZYSTY WZÓR ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH.

ALOHA!

 

 

Motyw tropikalny to istne szaleństwo jeśli chodzi o śluby 2017/2018. Już od dawna w naszych

SPECYFIKACJA 


Wzór: Aloha!
Wymiary zaproszenia: 17 x 12 cm
Papier: gładki, biały, mat 250 g; turkusowy, metalizowany 290g

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na głównej karcie z turkusowym podklejeniem, wkładka RSVP, przepaska, koperta biała. 

Kolejne kwiatowe zaproszenia ślubne. Ich głównym motywem są tropikalne rośliny oraz kwiaty w intensywnych kolorach Dominujące kolory to turkusowy, szmaragdowy, zielony, fuksja, żółty oraz czerwony. Soczyście prawda?

Oprócz ślubów w tropikalnym stylu sprawdzi się on również na weselu nie wykorzystującym tego motywu. W tym wypadku głównym elementem przewodnim będą właśnie kolory.
 
Wzór zaproszenia jest już mocno dominujący – tu nie ma dyskusji. Dlatego oczywiste dla nas było, żeby zaproszenie musi być jedno kartkowe, proste, którego forma nie spowoduje zamętu. Do tego wkładka (na RSVP i informacje o prezentach) w formie prostokąta z tropikalnym patternem na odwrocie.
 
Jednak aby nadać tej oryginalnej papeterii ślubnej więcej szlachetności wykorzystaliśmy świetny połyskujący, turkusowy papier o gramaturze 290, który nie tylko usztywnia całość, ale także pięknie podkreśla jeden z kolorów dominujących zaproszenia.
 
Zaproszenie przepasane jest wstążką z dekoracyjnym kwadratem, na którym zastosowano uszlachetnienie szmaragdową folią. Podobnie zostały uszlachetnione imiona i nazwiska młodych na zaproszeniu. W tym wypadku wykorzystaliśmy czerwoną folię.
 

 

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu, księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

 

 

 

kolorowe, kwiatowe zaproszenia slubne tropikalne artirea

 

 

kolorowe, kwiatowe zaproszenia slubne tropikalne artirea

 

 

 

kolorowe, kwiatowe zaproszenia slubne tropikalne artirea

 

 
 

 

 

 

 

 

Więcej wpisów "Fuksja"

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA