ZAPROSZENIA ŚLUBNE ZŁOTE – JAŚMIN

Lubicie delikatne, eleganckie zaproszenie ślubne złote z nutką romantyzmu? Wzór Jaśmin to papeteria specjalnie dla Was! Są to jedno kartkowe biało-złote zaproszenia ślubne z motywem jaśminowych kwiatów:)

Zaproszenie w zamyśle miało być eleganckie, dlatego też głównymi kolorami wykorzystanymi w tym projekcie są biały, złoty oraz czarny. Całość jednak nie miałaby tak eleganckiego charakteru, gdyby nie pozłacane litery imion Państwa Młodych. Zwróćcie uwagę, na to że litery nie są dokładnie pokryte złotą folią, gdzieniegdzie widnieją prześwity (które nie są wadą!) nadające pozłoceniu postarzany charakter.

Zaproszenie ślubne złote, zgodnie z panującą od kilku lat modą, wykonane jest na jednej karcie o wymiarach 11 x 15,5 cm. Nie myślcie jednak, że zamawiając to zaproszenie otrzymacie świstek papieru. Zaproszenie jest MEGA grube i sztywne. Składa się bowiem z trzech połączonych ze sobą kart, co daje nam gramaturę równą 750! Pomiędzy białym matowym papierem znajduje się papier ekologiczny, dzięki któremu brzegi zaproszenia są beżowe.
Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu, księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

SPECYFIKACJA 

Wzór: Jaśmin
Wymiary zaproszenia: 11 x 15,5 cm
Papier: gładki, biały, mat
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na głównej karcie z pozłoceniem imion Państwa Młodych, koperta z graficzną wklejką
Motywem przewodnim w tym zaproszeniu jest Jaśmin. Delikatną grafikę przedstawiającą ten właśnie kwiat wykorzystaliśmy na poddruku koperty oraz w tle karty zaproszenia.

 
 
 
zaproszenia ślubne artirea złote
złote zaproszenia ślubne
 
 
 
złote dodatki ślubne
zaproszenia złote
Eleganckie, delikatne bialo-zlote zaproszenia ślubne pozlacane artirea
 
 
CO Z TREŚCIĄ ZAPROSZENIA ?
 
Pomimo tego, że zaproszenie składa się jednej karty, znajdą się na nim bez problemu wszystkie potrzebne informacje, tj. treść główna zaroszenia (na froncie karty), RSVP oraz informacja o prezentach (na odwrocie karty).
 
 
Eleganckie, delikatne bialo-zlote zaproszenia ślubne pozlacane artirea
 
 
Eleganckie, delikatne bialo-zlote zaproszenia ślubne pozlacane artirea

Więcej wpisów "Złote":

zaproszenia slubne glamour zlote rozowe artirea

Pink glam

WZÓR: Pink Glam  11,80 zł/szt Wymiary zaproszenia: złożone: 19,5 x 14 cm; rozłożone: 19,5 x 28 cm Papier: różowy

Przeczytaj więcej »

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA