JESIENNE ZAPROSZENIA I DODATKI ŚLUBNE W ODCIENIU MARSALA – HISTORIA CAŁEJ REALIZACJI:)

 
Ten projekt darzymy szczególną sympatią:) Nie tylko dlatego, że Madzia i Tomek to przemiłe słodziaki i współpraca z nimi to czysta przyjemność! Jak się okazało pochodzą oni z naszych rodzinnych stron, a ich wesele odbywało się tam gdzie nasze:) 

Pierwszego maila od Madzi dostaliśmy dokładnie 16 stycznia 2015 roku. Od tamtego czasu do finalizacji zamówienia wymieniliśmy 114 maili i kilka godzin rozmów (!!!) 😀

Początkowo spodobały się jej zaproszenia w stylu Dandelion. Podesłaliśmy wiec cennik i czekaliśmy, na kolejnego maila, gdyż do ślubu i zamawiania zaproszeń zostało jeszcze trochę czasu. Kiedy przyszedł czas na określanie wzoru itp., Madzi i Tomkowi spodobał się nasz inny projekt – seria Lavender. Jednak w miarę rozwoju sytuacji, zamiast kobaltowego koloru pojawiła się ukochana w 2015 roku marsala oraz wrzos! Istniejący projekt zmodyfikowaliśmy wiec kolorystycznie wykorzystując paletę Pantone. W ten sposób powstały zaproszenia, które wysyłaliśmy w dwóch turach, bo młodych naglił czas:)
Po zaproszeniach naturalnie przyszedł czas na dodatki:) Było ich sporo. Wstążkę – dokładnie w kolorze marsala – zamawialiśmy na prośbę Madzi aż z Danii 🙂 Przyszła ekspresowo bo w 3 dni i czekała na moment, aż zostanie wykorzystana.
 
Na przestrzeni około miesiąca zaprojektowaliśmy dodatki takie jak bileciki, winietki, zawieszki, pudełko na koperty, numerację stolików, menu, table plan – nasz ukochany na sznurku i z drewnianymi klamerkami, księgę gości, oraz tabliczki na drewnianym patyku.
 
Poczałkowo miało być bardzo sielsko, ale ze względu na to, że obiekt ma dość elegancką salę, elementy z rafii średnio by się z nią komponowały, postawiliśmy więc wspólnie na wstążkę w kolorze marsala, która była elementem prawie każdego dodatku. Dodatkowo table plan został wykończony drewnianą ramą, dla delikatnego podkreślenia nieco rustykalnego projektu.
 
Poniżej masa zdjęć – zapraszamy. A Madzi i Tokowi jeszcze raz bardzo dziwujemy za przemiłą współpracę i zaufanie:)
 
Okrągłe zawieszki z na alkohol z satynową wstążką w kolorze marsala
 
 
Bileciki z ażurowym wycięciem jako element podziękowania dla gości 🙂
 
 wineitki


 
 
Dwustronne tabliczki na patyku:)
 

 Numeracja stolików znalazła swoje miejsce w ramkach Tolsby z Ikei, które wypożyczyliśmy Madzi i Tomkowi na czas ich wesela. Z jednej strony widniała numeracja, a z drugiej menu weselne, dzięki czemu nic się zachlapało i nie pobudziło. Jako ozdoby użyliśmy satynowej wstążki na szczycie ramki.

 


Kolejny element dodatków to księga gości stworzona według pomysłu Madzi. W księdze znajdowało się około 200 mini kopert w kolorze kremowym. Wpis polegała na tym, aby zrobić sobie zdjęcie aparatem polaroid, wziąć mini bilecik (ze motywem przewodnim wszystkich dodatków) i napisać na nim życzenia:) Komplet należało umieścić w kopercie w księdze:) Mega pamiątka! Na pewno warto się zastanowić nad taką koncepcją księgi gości:)


 
Na koniec oczywiście table plan. Karty w nim są przypięte do sznurków za pomocą drewnianych klamerek, które korespondują z drewnianą ramą:)
 

 
 
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
 
 

Więcej wpisów "Lawenda"

LAVENDER 2

WZÓR: LAVENDER 2          4,10 zł/szt Wymiary zaproszenia :  14,5 x 14,5 cm Zaproszenie: papier ekologiczny 250 g, papier prążkowany

Przeczytaj więcej »

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA